X

Szkolny projekt

Gmina Pakosławice jest gminą wiejską posiadającą ograniczone możliwości finansowania zajęć pozalekcyjnych swoich uczniów. W związku z tym wielu z nich nie może rozwijać swoich zainteresowań ani nadrabiać swoich niedoskonałości (dysfunkcji). czytaj więcej»

Turniej warcabowy
24.01.2010
22 stycznia w naszej szkole odbył się turniej warcabowy.
Szkolni redaktorzy w Nowinach Nyskich
14.12.2009
Grupa redakcyjna ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola z Prusinowic odwiedziła w środę 9 grudnia redakcję „Nowin Nyskich”.
Spotkanie z Panem Filipem Żurakowskim
15.11.2009
Dnia 24. 11. 2009 roku uczniowie uczęszczający na zajęcia w ramach projektu „Atrakcyjna Szkoł@ - Nowoczesny uczeń” uczestniczyli w wideo-konferencji z Panem Filipem Żurakowskim.
Kręciołkowe kusudamy
15.11.2009
Ucziowie na zajęciach matematycznych zapoznali się z techniką wykonywania origami modułowego.
Warsztaty dla uczniów z form usprawniających uczenie się
15.11.2009
W trakcie warsztatów uczestnicy pracowali w grupach i indywidualnie metodami aktywizującymi takimi jak:
Konkurs szybkiego liczenia
24.09.2009
Dnia 2 listopada 2009 roku w SPiP w Prusinowicach odbył się konkurs szybkiego liczenia, którego laureatami zostali: Szymon Pach, Alicja Półchłopek, Filip Jaroszyński oraz Anita Dryło.
»Znajdź swoją szkołę
 title=

»Kalendarz
»Ankieta